Aukštesnio lygio dinamiškumas

Tyliai veikiantis elektros variklis užtikrina stabilų ir sportiniam automobiliui prilygstantį dinamišką važiavimą. Vos pradėjus važiuoti, galima panaudoti visą galią, o rekuperacinio stabdymo metu kinetinė energija paverčiama elektros energija, kuri kaupiama akumuliatoriuje.

 

207 AG elektros variklis

152,2 kW momentinė galia ir 339 Nm sukimo momentas sukuria įspūdingą dinamiką. Priekiniais ratais varomas „Korando e-Motion“ nuo 0 km/val. iki 100 km/val. įsibėgėja greičiau nei per aštuonias sekundes.

 

Svirtelės ant vairo

Automobilyje yra trys rekuperacinio stabdymo lygiai, kurie pasirenkami žaismingai atrodančiomis perjungimo svirtelėmis už vairo.

Pasirinkus aukščiausią lygį, „Korando e-Motion“ gerokai sulėtėja, todėl beveik visą laiką galima važiuoti spaudžiant tik vieną pedalą. Stabdžių pedalo reikia tik automobiliui visiškai sustabdyti, pvz., prie šviesoforo.

 


 

Elektroninė pavarų perjungimo sistema

Elektra varomas automobilis neturi įprastinės pavarų dėžės, o tik vieno greičio mechanizmą. Dėl tokio sprendimo sumažėja elektromobilio masė ir vos pajudėjęs iš vietos jis gali naudoti didžiausią sukimo momentą. Ant tradicinės „T“ formos pavarų perjungimo svirties bumbulo vairuotojo patogumui rodyklėmis parodyta pavarų seka, kad perjungiant iš „P“ (stovėjimo) padėties neįvyktų klaidų.