Kokybiški automobiliai iš Korėjos jau nuo 1954 metų

Kompanija KGM | „SsangYong Motor“ – seniausia automobilių gamintoja Pietų Korėjoje. Pavadinimas „SsangYong“, išverstas iš korėjiečių kalbos, reiškia „Du drakonai“.

Įmonės istorija prasidėjo 1954 metų sausio mėnesį, kai įsikūrė įmonė „Ha Dong-hwan Motor Workshop“, tuomet remontavusi ir prižiūrėjusi šalyje dislokuotų JAV karinių pajėgų techniką. 1964 m. įmonė pagal licenciją ėmė gaminti visureigius „Jeep“ amerikiečių armijai. 1966 metais įmonė pradėjo savo produkciją eksportuoti į kitas šalis, o pirmuoju eksporto gaminiu tapo autobusai.

1988 m. kovo mėnesį įmonė buvo pavadinta „SsangYong Motor Company“. 2011 m. vasario mėnesį 70 % „SsangYong Motor Company“ akcijų įsigijo Indijos įmonė „Mahindra & Mahindra Limited“.

2023 metais „SsangYong Motor Company“ pakeitė pavadinimą į KGM. KGM neapsiriboja vien tradicinių automobilių gamyba ir pardavimu, bet kuria ir diegia modernias automobilių elektrifikavimo, autonominio vairavimo ir susietumo technologijas ir teikia tomis technologijomis paremtas mobilumo paslaugas.

 

Į ateitį orientuotas Korėjos automobilių prekių ženklas

Jau nuo pat pradžių kompanija KGM | „SsangYong“ specializavosi gaminti visais ratais varomus visureigius. Jie buvo kuriami dirbti sunkiomis sąlygomis ir pasižymėjo patvarumu, patikimumu, praktiškumu.

KGM | „SsangYong“ susitelkusi tik į SUV klasės automobilių ir visais ratais varomų automobilių gamybą, tad įmonės konstruktorių neriboja jokie kompromisai.

Velkamų priekabų svoriai tik įrodo, kad KGM | „SsangYong“ automobiliai sukurti sudėtingiausioms užduotims atlikti. Galingi varikliai, sumažintas variklio triukšmas, ypač efektyvi visų ratų pavara ir kokybiška apdaila važiavimą padaro paprastą ir patogų.