„Korando“ – prabangiai įrengtas

Naujutėlis ketvirtosios kartos „Korando“, tai naujas ir šiuolaikiškas visureigis, išlaikantis praktiško šeimos automobilio įvaizdį. Jis taip pat ypač talpus – gali vilkti iki 2 tonų svorio priekabą. Dėl naujos kėbulo konstrukcijos ir įvairių pagalbinių vairavimo sistemų „Korando“ yra itin saugus.

  • Labai geras kainos, įrangos ir patogumo santykis.
  • Bagažo erdvė yra viena didžiausių savo klasėje – 551 litras.
  • Aukščiausio lygio saugumas. Atliekant „Euro NCAP“ saugumo testą, „SsangYong Korando“ pasiekė geriausią rezultatą.
  • Garantija taikoma 5 metus arba kol nuvažiuojate 100 000 km.

 

Prašyti pasiūlymo

 

Naujojo „Korando“ vidus išsiskiria šiuolaikišku stiliumi ir aukštos kokybės apdaila. Visapusiškumo pojūtį suteikia metalinės detalės, dideli 9 col. įstrižainės LCD ekranai su „TomTom Navigation“ ir jau įdiegta programine įranga „Android Auto“ bei „Apple CarPlay“, stilingas spalvotos lempos ir prašmatnūs odiniai sėdynių apmušalai.

 

Išorė

2016 m. „SsangYong“ pristatė naują SIV-2 bandomąjį modelį, kurio stilių ir modernias linijas beveik visiškai perėmė naujasis „Korando“. Naujas dizainas atitinka dabartinę „SsangYong“ filosofiją, kurią pirmą kartą matėme „Rexton“ modelyje.

Pagal išorės matmenis „Korando“ yra 445 cm ilgio ir 187 cm pločio, tai yra 4 cm ilgesnis už ankstesnį modelį. Automobilio aukštis – 162 cm, tai yra 5,5 cm mažiau už jo pirmtaką. Svarbiausias parametras – tai 267,5 cm ratų bazė, kuri palyginti su ankstesniu modeliu yra 25 mm didesnė. Dėl sumaniai išnaudotos erdvės salonas atrodo erdvesnis nei pas pagrindinius konkurentus. Pakankamai vietos yra ir naujajame prietaisų skydelyje. Pavyzdžiui, daiktų dėtuvėje lengvai sutalpinsite nešiojamąjį kompiuterį su 10,5 colio ekranu.

 

 

Palyginti su ankstesniuoju modeliu, šis dėl horizontalių dizaino linijų atrodo platesnis ir žemesnis. Iš šono žiūrint „Korando“ kėbulas primena strėlę, tai suteikia išvaizdai efektingumo. Modernios įrangos atributai: galiniai žibintai su LED ir ant šoninių veidrodėlių esantys posūkių žibintai. Su papildoma įranga galima įsigyti žibintus su LED ir priekinius rūko žibintus su LED.

 

SsangYong atstovai

 

Hõbedased katusereelingud

Sidabriniai stogo bėgeliai

Soojendusega välispeeglid

Šildomi išoriniai veidrodėliai

Vihmaandur

Lietaus jutiklis

Tagaspoiler

Galinis aptakas

Tagatuled

Galiniai žibintai

LED-esituled

Priekiniai žibintai su LED

Tagumine kaitseraud

Galinis buferis

Esimene kaitseraud

Priekinis buferis

Külgprofiil

Šono profilis