Erdvus ir patogus

Prabangiame naujojo „Musso“ ir „Musso Grand“ salone rasite daugybę komforto ir patogumo funkcijų. Salone naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos sustiprina prabangos įvaizdį, o didelį dėmesį keleivių poreikiams rodo bazinės įrangos gausa.

 

 

Skaitmeninis prietaisų skydelis

„Musso“ turi 12,3 colių TFT-LCD „Super-vision“ prietaisų skydelį. Jis taip pat susietas su centrine informacijos ir pramogų sistema, kad žemėlapiai ir garso pranešimai būtų vairuotojo akių lygyje.

 

 

12,3 colių multimedijos sistema su navigacija

„Musso“ turi standartinį jutiklinį ekraną su navigacijos sistema, dvigubu „Bluetooth“ ryšiu, „Apple CarPlay“, „Android Auto“. Pasirenkamoje įrangoje yra 360° vaizdo stebėjimo sistema, su kuria bus lengviau ir saugiau manevruoti.

 

Rafinuotas ir erdvus

Tarp šios klasės automobilių „Musso“ turi daugiausiai erdvės ir komforto. Išorėje dinamiško „Musso“ salone vyrauja rami prabanga. Elegantiškame ir švariame salone juntama erdvė ir optimalus komfortas.

Minkštos ir švelnios liesti odinės sėdynės iš naujojo „Musso“ pasirenkamos įrangos parodo ypatingą dėmesį kokybei ir detalėms.

 

Dėmesys detalėms

Priklausomai nuo įrangos lygio, „Musso“ priekinės ir galinės sėdynės gali būti šildomos, priekinės sėdynės – vėdinamos, statramsčiuose gali būti rankenos įsitverti. Optimaliai suplanuota salono erdvė leido išlaikyti plokščias antros eilės sėdynių grindis. Tai sukuria daug erdvės kojoms, o 27 laipsnių kampu atsilenkiančiose sėdynėse galima važiuoti patogiai. Tai tikrai patogiausia pikapo galinė sėdynė.