Erdvus ir universalus

„Rexton“ salone yra daug erdvės vairuotojui ir keleiviams, o taip pat ir bagažui. Penkių vietų modelyje patogiai jausis visi keleiviai, o bagažo skyriaus talpa net 820 litrų. Gerokai daugiau nei daugumoje universalų.

 

 

Skaitmeninis prietaisų skydelis

Priekyje aiškiai matomas 12,3 colio skaitmeninis prietaisų skydelis, kuriame galima pasirinkti analoginę arba skaitmeninę rodmenų formą. Jis taip pat susietas su centrine informacijos ir pramogų sistema, kad žemėlapiai ir garso pranešimai būtų vairuotojo akių lygyje.

 

12,3 colių multimedijos sistema su navigacija

Standartinėje „Rexton“ įrangoje yra jutiklinis ekranas su navigacijos sistema ir du įtaisus palaikančiu „Bluetooth“ ryšiu. Papildomai galima įsigyti 360° vaizdo stebėjimo sistemą, su kuria lengviau pastatyti automobilį ir užtikrintai judėti net ir ankštose erdvėse.

 


 

Nevaržanti erdvė

„Rexton“ modeliai yra 5 arba 7 vietų. Automobilis sukurtas taip, kad jame būtų galima būti ilgai. Salonas erdvus ir prabangus, jame daug vietos pečiams ir galvai. Antroje eilėje pakankamai daug vietos kojoms, o antros eilės sėdynes galima sulenkti du kartus, taip padarant daugiau vietos bagažui.

Į „Rexton“ sutalpinsite visą savo turtą, nes didžiausias galimas bagažo skyriaus tūris yra apie 2 m³.
 

 

Visur aplink komfortas

Salone yra daug mažų patogių dalykų, kurie maloniai nuteikia kiekvienoje kelionėje. Keliaudami galite skambinti telefonu, tikrinti žinutes ir klausytis muzikos, o telefoną įkrauti belaidžiu būdu*. Elektrinis stovėjimo stabdys ir sėdynės su elektroninio reguliavimo atminties funkcija* arba vėdinimu* – tai tik dalis „Rexton“ esančios komforto įrangos.
* Papildoma įranga.