Naujasis „Torres“. Netikėtas nuotykis

„Torres“ įkvėptas įspūdingų gamtos peizažų. Su šiuo drąsiu, tvirtu ir patikimu krosoveriu kasdien jausite dinamiško vairavimo malonumą. Šiame modelyje yra 1,5 GDI benzininis variklis su turbokompresoriumi (163 AG/120 kW, 280 Nm) ir 6 laipsnių „Aisin“ automatinė pavarų dėžė su pavarų perjungimo svirtelėmis ant vairo. Galima rinktis priekiu arba visais ratais varomą variantą.

 

 

Važiavimas per vandenį

Krosoverio važiuoklė puikiai apsaugota nuo vandens, todėl juo galima važiuoti net per 300 mm gylio vandens telkinį (važiuojant mažesniu nei 30 km/val. greičiu).

 

 

Išmanus intuityvus salonas

„Torres“ kėbulas atrodo tvirtas ir grubus, tačiau salono erdvė kur kas subtilesnė, patogesnė ir šiuolaikiškesnė. Automobilio salonas ergonomiškas, mechaninių valdymo įtaisų kiekis jame minimalus, informacija aiškiai pateikiama trijuose atskiruose ekranuose, valdymas paprastas ir patogus.

 

 

Saugiai važiuok ir grįžk namo

Su inovatyviomis pažangiomis technologijomis užtikrintai nuvažiuosi ten, kur reikia. Vairuotojo ir keleivio saugumą užtikrina geriausios šioje srityje 8 saugos oro pagalvės* ir ypač tampraus plieno kėbulo skardos. Tam, kad kiekviena kelionė būtų saugi vos automobiliui pajudėjus, visos penkios sėdynės turi priminimus užsisegti saugos diržą.
* „Quartz“ modelyje nėra vairuotojo kelių saugos oro pagalvės.

Atvykite ir išbandykite