Praplėsk savo horizontą

Sėdėdamas už plataus, plono ir modernaus prietaisų skydelio, pajusi erdvę ir matysi viso maršruto vaizdą. Važiuodamas per miestą ar keliaudamas į kalnus, mėgaukis atsiveriančiu kraštovaizdžiu ir vos už kampo laukiančiais įspūdžiais.

 

 

Foninis apšvietimas

Švelnus ir prabangus foninis apšvietimas, kurį galima pasirinkti net iš 32 spalvų, paryškina salono detales. Tamsiu paros metu galima reguliuoti, kad neakintų ir sukurtų ramybės jausmą.

Nėra „Quartz“ modeliuose.

 


 

Išmanus, skaitmeninis ir intuityvus

Mechaniniai valdymo įtaisai, kurių „Torres“ salone yra minimaliai, nepastebimai integruoti harmoningo ir ergonomiško dizaino salone, o su trijuose atskiruose ekranuose aiškiai pateikiama informacija automobilį valdyti paprasta ir patogu.

 

„Torres“ turi 12,5 col. skaitmeninį skydelį, 9 col. išmaniosios garso-navigacijos sistemos* ekraną ir 8 col. liečiamą LCD ekraną, kuriame rodoma oro temperatūra, ir kitos valdymo funkcijos.
* „Quartz“ modeliuose navigacija yra papildoma įranga. Standartinė įranga „Sapphire“ modelyje.

 

 

Susiek savo telefoną

Su Apple CarPlay arba Google Android Auto programėlėmis savo mobiliojo telefono funkcijas gali naudoti automobilyje. Jei tavo telefonui reikia daugiau energijos, priekyje yra belaidis kroviklis* ir USB jungtys priekyje ir gale.

* „Quartz“ modeliuose nėra belaidžio kroviklio.

 

 

Komfortas priekyje ir gale

Elektra valdomoje vairuotojo sėdynėje galima pasirinkti 8 sėdynės padėtis ir 2 juosmens atramos padėtis. Galinės sėdynės atsilošia. Priekinės ir galinės sėdynės šildomos, o vėdinamos tik priekinės sėdynės.
„Quartz“ modeliuose nėra pirmiau išvardintų funkcijų.

 

 

Vidutinio dydžio visureigiui tinkama didelė bagažinė

Bagažinės talpa – nuo 703 litrų iki 1662 litrų – yra didžiausia tarp šios klasės automobilių. Po bagažinės grindimis dar yra nematomų dėtuvių, kur daiktai bus geriau apsaugoti. Ši didelė ir naudinga erdvė laikinai bus tavo namais.