Geriausios saugos funkcijose šioje klasėje – jokių kompromisų

Vairuotojo ir keleivio saugumą užtikrina geriausios šioje srityje 8 saugos oro pagalvės* ir ypač tampraus plieno kėbulo skardos. Tam, kad kiekviena kelionė būtų saugi vos automobiliui pajudėjus, visos penkios sėdynės turi priminimus užsisegti saugos diržą.
* „Quartz“ modelyje nėra vairuotojo kelių saugos oro pagalvės.

 

Pažangi adaptyvi greičio palaikymo sistema (IACC) ir pagalbinė laikymosi eismo juostos viduryje sistema (CLKA)

Įjungus IACC autonominio važiavimo režimą, bet kokiu greičiu važiuojantis automobilis išlaikomas eismo juostos viduryje. CLKA sistema su priekine kamera stebi eismo juostą žyminčias linijas ir padeda vairuotojui išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje važiuojant tiek mažu, tiek dideliu greičiu.

 

 

Pakartotinio susidūrimo prevencijos sistema

Pakartotinio susidūrimo prevencijos sistema „Torres“ elektroninėje stabilumo programoje padeda išvengti pakartotinio susidūrimo, įvykus pirmam susidūrimui.

 

 

Susidūrimo aklojoje zonoje prevencijos sistema

Ši sistema automatiškai įjungia stabdžius, jei persirikiuojant kyla susidūrimo su aklojoje zonoje esančiu automobiliu grėsmė.

 

 

Pagalba išvengti susidūrimo dėl skersinio eismo automobilio užpakalyje

Kai važiuojant atbuline eiga aptinkamas pravažiuojantis automobilis, sistema įjungia garso signalą ir automatiškai sustabdo automobilį susidūrimui išvengti.

 

 

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Aptikusi iš priekio atvažiuojantį automobilį, sistema automatiškai perjungia tolimąsias šviesas, kad būtų lengviau ir saugiau važiuoti naktį.

 

 

Automatinė avarinio stabdymo sistema

Sistema pastebi lėčiau judančius ar sustojusius automobilius ir padeda išvengti arba sumažina susidūrimo grėsmę.