Įspūdingas dizainas. Agresyviai dinamiškas

Ryškaus stiliaus naujasis „Musso“ atrodo galingas ir patrauklus su raumeningomis kėbulo linijomis ir idealiomis tradicinio pikapo proporcijomis. Jis puikiai pasirodo bekelėje ir lygiai taip pat puikiai juda mieste. Tai tobulas automobilis tiek darbui, tiek pramogoms.

 

 

Galingas dizainas

Naujasis „Musso“ žengia koja kojon su laiku. Tai yra tikras pikapas, kuriame pažangios technologijos suderintos su visomis praktiškomis tradicinio pikapo savybėmis. Pavyzdžiui, jo bazinėje įrangoje yra LED priekiniai rūko žibintai. Galima pasirinkti priekinius žibintus su didelio intensyvumo išlydžio lempomis.

 

Praktiškumas

Neprilygstama išvaizda ir gerai apgalvotas praktiškumas. Dinamišką išvaizdą perteikia didelės apimties raumeningi sparnai ir kombinuoti galiniai žibintai. Visuose keturiuose bagažinės kampuose yra atlenkiamos kilpos, prie kurių lengvai ir saugiai pritvirtinsite savo krovinį. „Musso Grand“ bagažinės talpa 1262 litrų. Ši įspūdingo 1610 mm ilgio krovinių platforma yra tikrai ilgiausia iš visų rinkoje esančių pikapų su dviem sėdynių eilėmis kabinoje.