Visiškai elektrinis su SUV praktiškumu

Visureigių gamintojo reputaciją turinti KGM | „SsangYong“ žengia kitą didelį žingsnį su savo pirmuoju elektriniu SUV – „Korando e-Motion“. „Korando“ praktiškumą ir universalumą „e-Motion“ papildo tvirto visureigio išvaizda, patobulintomis saugos sistemomis ir, visų svarbiausia, elektrinės jėgainės ekonomiškumu bei ekologiškumu.

 

 

551 l krovinių skyriaus talpa

Nuo ilgų kelionių po visą šalį iki trumpų išvykų su šeima į užmiestį, „e-Motion“ maloniai jus nustebins visose situacijose. Jame yra didžiausia šioje klasėje bagažinė, o sėdynes galima nulenkti taip, kad tilptų visas bagažas.

 

 

Modernus funkcionalumas

Blaze Cockpit“ prietaisų skydelyje moderni technologija harmoningai suderinta su estetika. Informacija apie važiavimą pateikiama visiškai skaitmenizuotame 12,3 colio prietaisų skydelyje ir dideliame centriniame ekrane.

 

Galimybės bekelėje

Bekelėje „Korando e-Motion“ neturi sau lygių tarp elektromobilių. Jis turi SUV universalumą, prošvaisą ir užvažiavimo kampus, padedančius įveikti kliūtis kelyje ir netgi 30 cm gylio vandens brastas.

 


 

7 metų trukmės garantija

KGM | „SsangYong“ pasitiki savo „Korando e-Motion“ kokybe. To pasitikėjimo įrodymas yra automobiliui suteikiama 7 metų arba iki 150 000 km ridos garantija. Visi mūsų automobiliai gaminami Pietų Korėjoje ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.
 

Atvykite ir išbandykite