Modernus funkcionalumas

Blaze Cockpit“ prietaisų skydelyje moderni technologija harmoningai suderinta su estetika. Informacija apie važiavimą pateikiama visiškai skaitmenizuotame 12,3 colio prietaisų skydelyje ir dideliame centriniame ekrane.

 

8 arba 9 colių jutiklinis ekranas

Informacijos ir pramogų sistemos ekrano dydis priklauso nuo įrangos lygio. Naudokitės savo išmaniojo telefono funkcijomis, nes standartinėje „Korando e-Motion“ įrangoje yra „Bluetooth“, „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ programėlės.
Navigacijos sistema siūloma tik su 9 colių ekranu.

 


 

Didžiausia atpalaiduojanti erdvė

Sėdynių pagalvėlės iš įvairaus tankio porolono yra puiki atrama pečiams, nugarai ir kitoms svarbioms spaudimo vietoms, o įlipti ir išlipti lengva dėl pakankamų tarpų tarp sėdynių. Šaltu oru maloniau važiuoti su šildomomis priekinėmis sėdynėmis.

„Quartz“ modelis siūlomas su pasirenkamu odinių sėdynių apmušalų paketu, priekinėmis vėdinamomis sėdynėmis ir elektra reguliuojama vairuotojo sėdyne.

 


 

Naujas erdvės panaudojimo standartas

Nuo ilgų kelionių po visą šalį iki trumpų išvykų su šeima į užmiestį, „e-Motion“ maloniai jus nustebins visose situacijose. Jame yra didžiausia šioje klasėje bagažinė, o sėdynes galima nulenkti taip, kad tilptų visas bagažas.

„Quartz“ modelyje galite pasirinkti elektra valdomas pakeliamas galines duris.