Sauga, kuri saugo ir apsaugo

„Korando e-Motion“ įrengta „Deep Control“ – pažangi autonominė KGM | „SsangYong“ vairavimo sistema, naudojanti kamerą ir radarą nuolatiniam aplinkos automobilio priekyje stebėjimui ir analizei, kad susidarius pavojingai situacijai galėtų imtis prevencinių veiksmų ir padėtų išvengti avarijos.

 

Pažangi prisitaikanti greičio palaikymo sistema (IACC) ir pagalbinė laikymosi eismo juostos viduryje sistema (CLKA)

IACC autonominio važiavimo režimas padeda važiuoti eismo juostos viduriu. Stebėdama eismo juostos skiriamąsias linijas pro priekinę kamerą ir reguliuodama vairą, CLKA padeda vairuotojui išlaikyti automobilį savo eismo juostos viduryje, nepriklausomai nuo važiavimo greičio.

 

Automatinė avarinio stabdymo sistema

Sistema pastebi lėčiau judančius ar sustojusius automobilius ir padeda išvengti arba sumažina susidūrimo grėsmę.

 

Išmanieji tolimųjų šviesų žibintai

Aptikusi iš priekio atvažiuojantį automobilį, sistema automatiškai perjungia tolimąsias šviesas, kad būtų lengviau ir saugiau važiuoti naktį.

 

Kelio ženklų atpažinimas

Tai saugos sistema, kuri atpažįsta kelio ženklus ir informaciją apie juos perduoda vairuotojui į prietaisų skydelio ekraną.

 

 

Ištobulintos ir pažangios saugos technologijos

Elektrinio stabdžio sistema su visomis elektroninės stabilumo sistemos funkcijomis užtikrina patikimiausią ir tyliausią stabdymą net tik nuokalnėse, bet ir ant visų rūšių kelio dangos, kad važiuoti būtų saugiau.

 

Tvirtas ir saugus

Didesniam tvirtumui ir saugumui užtikrinti „e-Motion“ rėmo konstrukcijoje didelio ir ypač didelio stiprumo plieno dalis išaugo iki 77 %. Sutvirtinta salono rėmo konstrukcija, kad vairuotojas ir keleiviai būtų labiau apsaugoti avarijos metu.