Varikliai ir pavarų dėžė

Keturių varomųjų ratų sistema

„SsangYong Motor Company“ – tai seniausias Pietų Korėjos automobilių gamintojas, jau 65 metus besispecializuojantis visureigių gamyboje. Nedaugelis žino, kad iš Europos gamintojų ilgesnę darbo patirtį turi tik „Land Rover“. Ketvirtas pagal dydį Pietų Korėjos automobilių gamintojas, pagaminantis šimtus tūkstančių automobilių per metus, pasauliniu mastu nėra didelis gamintojas, tačiau sparčiai auga gamindamas naujus automobilių modelius. „Korando“ keturių varomųjų ratų sistema optimizuoja jėgos paskirstymą tarp priekinių ir galinių ratų, taip užtikrindama geriausią išlaikymą ir pajėgumą. Keturių varomųjų ratų modelyje taip pat yra 50/50 užrakinami keturi varomieji ratai, kuriuos galima naudoti, jei greitis neviršija 40 km/val.

 

Varikliai

1,5 litro turbininio benzino variklio galia yra 163 AG ir didžiausias sukimo momentas yra 280 Nm. Jį galima komplektuoti su 6 pavarų rankine arba automatine pavarų dėže. 1,6 litro dyzelinio variklio galia 136 AG ir didžiausias sukimo momentas yra 324 Nm. Jį galima komplektuoti su 6 pavarų automatine pavarų dėže.

 

 

Automatinė pavarų dėžė

Su automatinepavarų dėže – vairavimas be rūpesčių. „Aisin“ pagamintašešių pavarų automatinė pavarų dėžė sklandžiai perjungia pavaras ir padeda ekonomiškai naudotidegalus.

Vairuotojas gali pasirinkti vieną iš trijų vairavimo režimų (normal, sport ir winter). Važiavimas normal režimu – ekonomiškas, o sport – sportiškas. Winter režimas tinkamas važiuojant žiemą, kai automobilis pajuda 2 pavara.

 

 

Mechaninė pavarų dėžė

Šešių pavarų mechaninė pavarų dėžė užtikrina geriausią veiksmingumą ir mažą degalų suvartojimo lygį. Dėl lengvai ir tiksliai veikiančio pavarų perjungimo galite mėgautis vairavimu.