Stilingas ir aiškus interjeras

„SsangYong Korando“ salonas – tai lyg šuolis į ateitį. Naudotos kokybiškos medžiagos, kurios ne tik malonios pažiūrėti, bet taip pat ir liesti. Didelis dėmesys skirtas nuotaikai sukurti, o visuma prilygsta „SsangYong“ flagmanui – „Rexton“.

Salonas itin patogus vairuotojui. Užtikrinama ergonomija bei paprastas naudojimasis valdikliais ir kitomis sistemomis. Ekrano skydelį už nedidelę priemoką galima pakeisti į futuristinio stiliaus 12,5 colio skaitmeninį monitorių. Įsigyti galite ir apšvietimą pagal nuotaiką. Pasirinkimui pateikiama 34 skirtingi spalviniai sprendimai.

 

 

Skydelio viduryje – vartotojui palankus jutiklinis ekranas. Bazinės komplektacijos „Crystal“ modelyje jis 8 colių, o brangesniame „Quartz“ modelyje – 9. Ekraną nesudėtingai galima prijungti prie išmaniojo telefono. Galinio vaizdo kamera įeina į modelio bazinę komplektaciją. „Quartz“ taip pat turi navigacinę sistemą.

Ypatingas dėmesys skiriamas vairuotojo patogumui. Naujoji vairuotojo sėdynė turi tris patogumo lygius, kurie prisitaiko prie vairuotojo kūno, suteikdami gerą atramą ir šonams. Papildomos įrangos sąraše rasite odinį saloną, elektra valdomas sėdynes ir netgi sėdynių vėdinimo galimybę. Vairuotojo patogumui yra ir porankis, kuriame 60 mm ilgio erdvė daiktams laikyti. Prie patogumo važiuojant prisideda ir šildomas vairas.

 

 

Keleiviai sėdintys gale turės daugiau vietos kojoms ir erdvės, nei važiuodami su „Kia Sportage“, „Nissan Qashqai“ ar „Peugeot 3008“. Reguliuojamos galinės sėdynės įeina į bazinę komplektaciją. Kad važiuotumėte maloniai, gamintojai pasistengė sumažinti triukšmo ir vibracijos lygį. Į purvasaugius įdėta triukšmą sugeriančios medžiagos, o statramsčiai užpildyti putomis.

 


Bagažinė ir daiktadėžės

Dėl sumaniai išnaudotos erdvės – salonas atrodo erdvesnis nei pas pagrindinius konkurentus. Tai galioja ir 551 litro tūrio bagažinė. Pakankamai vietos yra ir naujoje panelėje. Pavyzdžiui, daiktų dėtuvėje lengvai sutalpinsite nešiojamąjį kompiuterį su 10,5 colio ekranu.