Galingas, dinamiškas ir smagus

„Torres“ tiesioginio įpurškimo benzininis variklis ir sklandžiai bei efektyviai veikianti pavarų dėžė reaguoja greitai vos pradėjus važiuoti ir pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis važiuojant realiomis sąlygomis. Su optimizuotais važiavimo režimais – įprastu, sportiniu ir žiemos – pajusk tikrą džiaugsmą, kurį teikia tau paklūstantis automobilis.
 

 

1,5 GDI benzininis variklis su turbokompresoriumi

Šis, pasaulines mažesnių bet efektyvesnių variklių tendencijas atitinkantis agregatas sukuria didžiausią sukimo momentą jau prie 1500 sūk./min. ir garantuoja dinamišką važiavimą kasdien.
Didžiausia galia: 163 AG / 120 kW, 5500 sūk./min.
Didžiausias sukimo momentas: 280 Nm

 


 

6 laipsnių „Aisin“ automatinė pavarų dėžė

Trečios kartos 6 laipsnių „Aisin“ automatinė pavarų dėžė, kurią renkasi ir geriausiųpasaulyje automobilių gamintojai, puikiai perjungia pavaras ir užtikrina veržlų bei sklandų važiavimą.

 

 

Visų varančiųjų ratų pavara

Kur bevažiuotum – bekele, ar lyjant lietui, su „Torres“ priekiniams ir galiniams ratams optimaliai paskirstyta varomąja jėga visuomet važiuosi saugiai.

 

 

Važiavimas per vandenį

Krosoverio važiuoklė puikiai apsaugota nuo vandens, todėl juo galima važiuoti net per 300 mm gylio vandens telkinį (važiuojant mažesniu nei 30 km/val. greičiu).

 

 
 

Vilkimo geba

Jei velkama priekaba ima važinėti į šonus ir dėl to prarandamas vairavimo ir krypties išlaikymo stabilumas, priekabos stabilizavimo sistema padės vairuotojui suvaldyti situaciją. Priekabos su stabdžiais vilkimo galia – 1500 kg, be stabdžių – 500 kg.